Na jaren van voorbereiding is onder verantwoordelijkheid van de Nederlandse Pianola Vereniging recent een nieuw boek verschenen met als titel: DE PIANOLA IN NEDERLAND.
In economisch opzicht heeft de pianola in de eerste decennia van de vorige eeuw een belangrijke rol gespeeld. Ook voor de Nederlandse detailhandel is het instrument van groot belang geweest.
In dit boek wordt daar uitvoerig op ingegaan. De advertenties en artikelen in het boek geven daar een goed beeld van. Door de vele fraaie kleurenfoto’s en originele documenten is het vooral een “kijkboek” geworden.
Enkele gegevens van het boek:
- Titel: De Pianola in Nederland
- Auteurs: Jo Jongen, Frans Mattaar en Hendrik Strengers
- ISBN nummer: 90 5994 1047
- Uitgever: Uitgeverij Aprilis, Zaltbommel
- Afmetingen: 22 x 22,5 cm, hardgebonden
- Aantal pagina’s: 136, waarvan de meesten in full color
Hoe kunt u in het bezit komen van dit boek?
Het boek kan worden besteld bij de Nederlandse Pianola Vereniging door overmaking van € 20,00 op postbankrekening nummer 14 63 854 ten name van de Nederlandse Pianola Vereniging te Zoetermeer. Onder vermelding van boek Pianola. Het boek wordt na ontvangst van de betaling franco thuis gestuurd.